Запорожье:
(095) 433-44-88
(096) 433-44-88
(096) 647-66-88
(073) 412-38-36
Куйбышево:
(050) 900-32-00
(067) 979-34-41
 (06147) 22335

больше контактов »
Заказ запчастей:
(050) 361-58-54
Заказать обратный звонок
Уважаемые покупатели, посетите сайт нашего магазина с более актуальными ценами: https://tavridateh.prom.ua
В связи с нестабильным курсом валют цена на сайте может не соответствовать действитвительной. Пожалуйста, звоните для уточнения стоимости. Спасибо за понимание!
Навесное оборудование для траторов: плуги, бороны, сеялки, фрезы, косилки...плуги, бороны, сеялки, фрезы, косилки...
Навесное оборудование для мотоблоков: окучники, сцепки, поскорезы, картофелесажалки...окучники, сцепки, поскорезы, картофелесажалки...
Навесное оборудование для минитракторов: окучники, сцепки, поскорезы, картофелесажалки...окучники, сцепки, поскорезы, картофелесажалки...

Днипро-М Аккумуляторная дрель-шуруповерт АДЛ2-14.4 Li - ion , 14,4 В

Днипро-М Аккумуляторная дрель-шуруповерт АДЛ2-14.4 Li - ion , 14,4 В
Інноваційний ручний електроінструмент, який відрізняється ерогономічною конструкцією, функціональністю
Подробнее...
  • Цена:
  • Наличие:есть
   

В связи с нестабильным курсом валют цены на сайте могут не соответствовать прайсу на момент покупки. Просьба уточнять цены у менеджеров компании.


Наши преимущества
Производим доставку по Украине или заберите товар самовывозом из магазина.
Принимаем оплату любым удобным Вам способом.
На все товары предоставляется гарантия от производителя.
Наши консультанты ответят на любые Ваши вопросы о товаре.
Описание

Акумуляторний дриль-шуруповерт Дніпро-М АДЛ-14.4 – інноваційний ручний електроінструмент, який відрізняється ергономічною конструкцією, функціональністю. За технічними характеристиками і якістю виконання не поступається професійним аналогам. 

Модель оснащена компактним літій-іонним елементом живлення, що забезпечує належну мобільність і комфорт у використанні. Батарея (у комплекті 2 шт) заряджається за годину, а відсутність ефекту пам’яті дозволяє дозаряджати батарею у будь-який момент, не знижуючи її  ємності.

Варто зазначити також відмінну фіксацію елемента живлення до корпуса, що запобігає випадковому випадінню. Ергономічна прорезинена рукоятка забезпечує відмінне балансування інструменту під час використання. Завдяки кнопковому реверсу кріплення (саморіза, болта або шурупа) легко викручувати, а також вивільняти оснащення, що заклинило.

Регулятор крутного моменту має 22 позиції, що дозволяють вести роботи з максимальною точністю та обирати необхідні параметри під конкретну задачу. За допомогою данного регулятора можна виставляти співвідношення, яке підходить за інтенсивністю завинчування та ступенем затиснення.